Virály

2. prosince 2020 16:15

redakce Prima Lajk

Trapas roku!? Politik, který bojuje proti homosexuálům, byl přistižen při orgiích s muži!

Maďarský europoslanec József Szájer společně se svojí stranou odpírá práva homosexuálům a sám si teď dost zavařil.

Situace jak z politické satiry se přihodila v Bruselu maďarskému europoslanci Józsefu Szájerovi z vládní strany Fidezs premiéra Viktora Orbána. Ten byl v belgickém městě v pátek přistižen policií při jedné domácí párty, která probíhala v době přísného lockdownu. Jenže fakt, že byl vysoce postavený politik načapán za porušování přísných opatření, není na celé kauze to nejpikantnější. Szájer byl totiž podle všeho načapán při mužských orgiích!

Podle médií totiž policie na místě nalezla 25 nahých lidí, podle webu Politico se pak jednalo výhradně o muže. Což o to, každý ať se samozřejmě baví podle svého gusta. Politická strana Fidezs, jejíž je politik zakládajícím členem, ovšem patří mezi odpůrce práv homosexuálů. Páry stejného pohlaví se nemohou v Maďarsku oženit a mluví se také o zákonu, který by měl homosexuálním párům zakázat adopci dítěte. Jenže jak se zdá, tak Szájer patří mezi další z řady politiků, kteří kážou vodu, ale pijí víno. I když v jeho případě si k tomu vybral dost bizarní cestu.

Szájer se pak podle médií snažil z místa činu uprchnout oknem, při svém pokusu se však zranil a byl posléze dopaden s drogami v batohu. To však europoslanec popírá. „Policie uvedla, že na místě našla tabletu extáze. Není moje a nevím, kdo ani jak ji přinesl. Policii jsem vše sdělil a nabídl, že se podrobím testu na drogy. Neudělali mi ho. Udělili mi slovní napomenutí a odvezli mě domů,“ řekl politik ve svém pozdějším přiznání. Szájer už v neděli na svůj post rezignoval, až později však přiznal, že to bylo právě kvůli jeho hodně divokému večírku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také