Ilustrační foto
Autor: iStock Ilustrační foto

Turista se ztratil uprostřed hor. Neuvěříte, proč neodpovídal na volání záchranářů

Tamara F. . Publikováno: 26.10.2021
Týpek, který se ztratil uprostřed opuštěných hor, ignoroval volání záchranného sboru.

reklama

Nejmenovaný muž vyrazil na velmi oblíbenou, ale náročnou turistickou stezku na horu Mount Elbert v americkém Coloradu. Jedná se o nejvyšší horu Skalnatých hor a celkově druhou nejvyšší horu Spojených států, a proto záchranné složky upozorňují před možným rizikem a nabádají k obezřetnosti. Turista se však i přes veškerou vybavenost, kterou měl, ztratil na dlouhých a nekonečných 24 hodin.

Poté, co se muž večer nevrátil zpět do tábora, byli uvedeni do pohotovosti záchranáři. Navzdory několika pokusům turistu kontaktovat prostřednictvím mobilního telefonu se jim to nepodařilo, a tak bylo vysláno do terénu pět členů záchranného sboru. Po muži však nebylo ani vidu, ani slechu.

Druhý den dopoledne, okolo půl desáté, se však pohřešovaný muž sám vrátil na ubytování a vysvětlil, že před setměním ztratil stopu. Nadšení záchranáři se ho vyptávali, proč nezavolal svým mobilním telefon o pomoc nebo alespoň proč jim nezvedl telefon. Turista jim ale jednoduše odpověděl, že cizí čísla pro jistotu nezvedá. Díky bohu všechno dopadlo dobře, ale muž by si měl možná trochu ujasnit priority, nemyslíte?

 

Ilustrační foto

Týpek zdolal světový rekord v počtu navštívených hospod za 24 hodin. Kolik jich zvládl?

Lana Michaelsová je v sexu otevřená

Žena kojí z prsu svého snoubence dvakrát týdně. Neuvěříte, jaký bizarní důvod k tomu má!

reklama