Lana Michaelsová je v sexu otevřená
Autor: instagram.com/lana_ondemand Lana Michaelsová je v sexu otevřená

Žena kojí z prsu svého snoubence dvakrát týdně. Neuvěříte, jaký bizarní důvod k tomu má!

Tamara F. . Publikováno: 22.10.2021
Matce dvou odrostlých dětí chybělo kojení tak moc, že začala krmit mateřským mlékem svého partnera.

reklama

Bývalá učitelka Lana Michaelsová, která má z předchozího vztahu jedenáctiletého syna a sedmiletou dceru, odhalila, že kojí svého snoubence Shawna dvakrát týdně. Kontroverzní pár to prozradil v dokumentu pro Channel 4 a přiznal, že je to pro oba nesmírně vzrušující a berou to jako součást předehry. „Kojení mi chybělo a moje děti už jsou na to příliš staré. Líbila se mi myšlenka kojit Shawna,“ řekla Lana deníku The Sun.

Dvojice, která má otevřený vztah a ráda v sexu experimentuje, si prý nikdy nebyla blíž. „Pro nás není kojení žádná velká věda. Je to jenom jedna z mnoha věcí, které děláme v posteli,“ vysvětlila Lana. „Máme rádi role playing, chodíme na swingers párty a máme plnou skříň erotických pomůcek. Kojení nebereme jako něco divného, když se nám to oběma líbí a jsme šťastní,“ zdůraznil Shawn.

O tom, že jsou snoubenci ohledně sexu otevření, svědčí i jejich práce. Z bývalých učitelů se totiž stali amatérští pornoherci a točí videa ze svého sexuálního života. Podle Lany o tom celá její rodina včetně dětí ví a podporuje ji. „Když jsem to přiznala tátovi, řekl: ,Fajn, ale nechci vědět podrobnosti‘,“ dodala se smíchem. Mimo videa také dvojice nabízí sexuální poradenství a soukromé on-line sezení.  

 

Je možné dostat se z friendzone?

ODHALENO: Týpek radí, jak se úspěšně dostat z friendzone. Je to lehčí, než si myslíte!

Cassie se se smrtí manžela vyrovnává po svém

Žena je závislá na popelu svého mrtvého manžela. Vážně ho jí přímo z urny?

reklama