Cassie se se smrtí manžela vyrovnává po svém
Autor: profimedia.cz Cassie se se smrtí manžela vyrovnává po svém

Žena je závislá na popelu svého mrtvého manžela. Vážně ho jí přímo z urny?

Tamara F. . Publikováno: 20.10.2021
Američanka se s tragickou smrtí svého manžela vyrovnává po svém. Její příběh je jen pro silné žaludky.

reklama

Cassie z amerického státu Tennessee se v pouhých šestadvaceti letech stala vdovou, když její manžel Sean tragicky zahynul na následky astmatického záchvatu. S náhlou ztrátou se vyrovnávala jen těžce a jediné, co jí pomáhalo, bylo nosit urnu s jeho popel všude sebou. „Beru svého manžela všude s sebou. Do obchodu, do kina, na nákupy, prostě kamkoli jdu já, on mě doprovází,“ řekla Cassie v pořadu Mé podivné závislosti vysílané na kanálu TLC.

Navzdory tomu, že už je tohle trochu netradiční, to není jediné, co s popelem svého manžela mladá žena dělá. Casie se totiž stala závislá na pojídání zpopelněných ostatků, při kterém má pocit, že je se svým manželem opravdu ve spojení. „Chutná jako shnilé vejce, písek a smirkový papír, ale já jsem si tu chuť zamilovala,“ popsala Cassie. „Když otevřu urnu, okamžitě se dostaví pocit štěstí. Je to pro mě jako droga. Čím víc toho jím, tím víc jsem vzrušená, teda dokud si neuvědomím, že už ho moc nezbývá,“ dodala smutně vdova.

„Cítím se trapně, když o tom mluvím a jsem znechucená sama sebou,“ přiznala a řekla, že se nejvíc obává toho, že ho ztratí podruhé, když s tím okamžitě nepřestane. V naději, že se své podivné závislosti zbaví, dokonce začala docházet k odborníkovi a doufá, že se své podivné závislosti zbaví nadobro.

 

Kaitlyn Fulltertonová se synem Callihanem

Žena porodila miminko na čerpací stanici, když šla na záchod. Jak se to mohlo stát?

sex

ODHALENO: Nejšílenější sexuální úchylky, které jsou jen pro odvážné. Znáte je všechny?

reklama