Twitch oznámil nová opatření proti predátorským streamerům 1
Autor: Twitch/Amouranth Twitch oznámil nová opatření proti predátorským streamerům 1

Twitch odhalil nové kroky v boji proti nekalým streamerům. Na co si teď budou muset dávat bacha?

rd. Publikováno: 25.11.2022
Twitch chce bojovat s predátorskými praktikami.

reklama

Twitch čerstvě zveřejnil chystané plány na boj proti predátorským účtům na své vlastní platformě, včetně akvizice nové společnosti zaměřené na umělou inteligenci, která pomůže odhalit různé škodlivé texty a závadné informace.

Nová opatření jsou nejspíš pohotovou reakcí na nedávný článek od serveru Bloomberg, který v září našel na Twitchi tisíce predátorských účtů, což přimělo společnost, aby se o problém okamžitě začala zajímat. Nyní tak představila konkrétní plány, které budou mimo jiné znamenat blokaci tisíců závadných účtů, zákaz vytváření nových pro ty, kteří mají ban, a rovněž omezení možnosti streamovat pro lidi, kteří uvedli falešné informace při tvorbě svého účtu.

Nakonec ještě Twitch apeluje na své uživatele, aby jakékoli predátorské účty, kde streameři například flirtují s mladistvými a uchylují se k nevhodnému stylu komunikace, poctivě hlásili, a pomáhali tak platformu dělat bezpečnější. V tuto chvíli není jasné, od kdy začnou nová pravidla platit, Twitch se ale pochopitelně snaží řešit tyto problémy s nejvyšší prioritou.

Proč sexy Amouranth nikdy nedostala smlouvu od Twitche? 1

Sexy Amouranth vysvětlila, proč nikdy nedostala od Twitche nabídku partnerství. Čeho se platforma bojí?

reklama