Youtubeři

24. listopadu 2022 18:37

redakce Prima Lajk

Sexy Amouranth vysvětlila, proč nikdy nedostala od Twitche nabídku partnerství. Čeho se platforma bojí?

Proč Amouranth nedostává nabídky na partnerství se známými platformami?

Slavná streamerka Kaitlyn „Amouranth“ Siragusa nedávno prozradila, proč se domnívá, že jí Twitch a YouTube dosud nenabídly exkluzivní smlouvu, přestože je jednou z nejsledovanějších streamerek na světě. Jak ale asi tušíte, právě to je jádro celého problému.

Amouranth má miliony sledujících na YouTube, Instagramu, OnlyFans a dalších sítích. Takové počty ale nezískáte úplně snadno a rozhodně ne tím, že budete dělat tradiční streamování – abychom tedy nechodili dlouze kolem horké kaše, Amouranth si zkrátka vydělává přes své tělo.

No a právě série banů a prohřešků a různých skandálů s promiskuitou mladé streamerky podle ní způsobila, že o ni nyní ty největší platformy nemají zájem. Jasně, rády ji nechají dál streamovat na jejich serverech, protože jim přivádí miliony diváků každý den. Nicméně exkluzivní spolupráce? To jednoduše YouTube ani Twitch nemají zapotřebí.

Jak ale samotná Amouranth dodává, ona vlastně taky ne. V současnosti je natolik úspěšná, že si hravě vydělá o miliony víc než řada dalších velkých streamerů, kteří třeba nějakou exkluzivní spolupráci uzavřeli. Jinými slovy je Amouranth v pohodě a zajištěná a nemusí to řešit. Bolí to maximálně její pýchu. Koho ale zajímá pýcha, když jste milionářka…

Sdílejte článek

Přečtěte si také