Virály

31. května 2020 19:07

sarka.turcekova@gmail.com

Týpci měli splnit zákazníkovi sexuální fantazii, omylem se ale vloupali do špatného domu! Co bizarního udělali?

Dva muži byli najatí na speciální sexuální hrátky, které si jeden zákazník zaplatil. Bohužel si ale spletli dům.

Týpci se měli vloupat do domu. Byla to součást předem domluvené sexuální fantazie, kterou si zákazník přál. Poté, co se měli vloupat do domu, měli zákazníka svázat v jeho spodním prádle a hladit ho koštětem. Tenhle bizarní nápad si dohodli přes Facebook. Jenomže co čert nechtěl, muži si omylem spletli dům. A tohle „potěšení“ dopřáli úplně někomu jinému, kdo o něj nežádal.

Muži s sebou měli dokonce i mačety, které sloužily jen jako doplňky, aby jejich role byly autentické. Když takhle překvapili obyvatele domu, ten byl vyděšený a jediné štěstí bylo, že volali jménem zákazníka. Takže si uvědomili svůj omyl a vydali se na správnou adresu. Majitel domu ale zůstal vyděšený a zavolal policii. Mezitím se muži přesunuli na správnou adresu, ovšem zákazník si všiml, že měl jeden muž v kalhotách velký nůž.

Proto oba muže požádal, aby nechali zbraně v autě. Pak jim uvařil slaninu, vejce a nudle. Mezitím dorazila policie a oba muže zatkla. Právník to později vysvětlil tak, že dohoda zněla přivázat polonahého muže v jeho spodním prádle a polechtat ho koštětem. Nemělo být záměrem muže zastrašit. Soudce nicméně rozhodl, že důkazy nenasvědčují tomu, že by muži měli mačety z důvodu, aby muže zastrašily a zdůraznil, že fantazie je nepsaná...

Sdílejte článek

Přečtěte si také