Virály

27. září 2022 12:44

redakce Prima Lajk

Týpek chodí pravidelně močit ke hrobu své exmanželky. Jakou nechutnost tam ještě nechává?

Láska až za hrob? V tomto případě můžeme mluvit jen o nenávisti.

O tom, že je nenávist silnější než láska dokonale svědčí bizarní příběh mrtvé Lindy Torell a jejího dávného exmanžela. Ten totiž zřejmě nikdy nezkousl jejich rozvod a i po padesáti letech v něm plane hořká nenávist. Pravidelně totiž chodí každé ráno močit na hrob zesnulé bývalé manželky, přičemž tam jednou za čas zanechá i pytlík s exkrementy.

Na bizarní čin plný nevraživosti přišel čtyřiatřicetiletý syn Michael Andrew Murphy, který jednou u hrobu své matky zanechané lejno objevil. Zprvu si myslel, že jde o pouhou náhodu nebo roztržitost některého z pejskařů. Když se ale incident postupem času opakoval, domluvil se se správou hřbitova o nainstalování bezpečnostních kamer.

Jakmile se však později Murphy podíval na záznamy, nestačil se divit. Zjistil totiž, že zatrpklý exmanžel chodí močit na hrob své bývalé partnerky, se kterou se rozvedl před 48 lety, každý den krátce po šesté hodině ráno. Není jasné, jak dlouho už tuto pomstu praktikuje, ale podle zděšeného syna to může být i pět let. Podle policie se s tím však ale nedá nic udělat, protože se nejedná o trestný čin ani znesvěcení hrobu.

Sdílejte článek
Štítky rozvod hrob láska nenávist močení exmanželka Michael Murphy

Přečtěte si také