Virály

27. září 2022 12:06

redakce Prima Lajk

Žena strávila v nemocnici tři dny, protože se jí na obličej vykadil pes. Co se proboha stalo?

Britka musela být hospitalizovaná kvůli svému psovi.

Amanda Gommo z britského Bristolu si jednoho lenivého dne užívala vzácného odpoledního šlofíka na gauči. Přidala se k ní i její milovaná čivava Belle, které se však udělalo nevolno a začala mít prudký průjem. K tomu největšímu neštěstí však měla Amanda v doposud nerušeném spánku pootevřenou pusu, a tak schytala pořádnou nálož stolice nejen po celém obličeji, ale i do pusy.

„Vytuhla jsem s Belle na gauči jako vždycky, když jsem najednou ucítila, jak mi něco smradlavého vystříklo do pusy,“ vzpomíná na hrůzný zážitek matka tří dětí. „Hned jsem spěchala do koupelny, ale můj syn byl zrovna ve sprše, takže chvíli trvalo, než jsem se stihla umýt,“ dodala s tím, že to bylo pěkně nechutné, a ještě hodiny poté nemohla dostat odpornou pachuť z úst.

Tím však celá hrůza neskončila. Později toho večera totiž začala mít Amanda obdobné příznaky jako její čivava, přičemž musela být dokonce hospitalizovaná. Ukázalo se, že Britka i pes měli žaludeční infekci spojenou s průjmem a silnými křečemi. „Byla jsem v nemocnici tři dny, dokud mi nevypláchli infekci kapačkou,“ svěřila se žena, která na tenhle zážitek rozhodně nikdy nezapomene.


Přečtěte si také