Virály

26. září 2022 09:44

redakce Prima Lajk

Žena v opilosti zapomněla, že koupila rodinný dům. Jaká byla její reakce po tvrdém probuzení?

Tak na tento večírek bude žena z Británie vzpomínat hodně dlouho. Změnil jí totiž život.

Snad každý někdy během bujarého večírku posilněn alkoholem a dobrou náladou udělal nějakou šílenost. Ať už je to zamilovaná esemeska bývalé přítelkyni, krádež dopravní značky, nebo koupání se „na Adama“ v místní kašně. Na takové večery se prostě vzpomíná ještě hodně dlouho. Pokud si je tedy člověk vůbec pamatuje.

Luana Riberia z Walesu před několika lety zažila přesně jednu z těchto šílených nocí, kdy se jí prakticky obrátil život vzhůru nohama. Den před oním mejdanem se byla s tehdejším přítelem podívat na prohlídku domu, který chtěli koupit. Partner však z budoucího domova nebyl nikterak nadšený, a tak odešli s nepořízenou.

Britka si proto chtěla hořké zklamání spravit v místním baru, kde mimo jiné i pracovala. Během noci vypila několik drinků a domů se vrátila až časně zrána. Spát se jí však nechtělo, a tak vzala do ruky telefon, aby zavolala realitní makléřce a podala nabídku na koupi onoho domu.

Za několik hodin se probudila s totální kocovinou a naprostou mlhou v hlavě – Luana si z předchozího večera nic nepamatovala. Jak jí ale později došlo, její nabídka na koupi domu prošla a stala se z ní nová majitelka krásného domečku. Její přítel, nyní už bývalý, z toho však nebyl ani kapku nadšený a strhla se obrovská hádka.

Tento bizarní opilecký příběh má ale přece jen šťastný konec, neboť po roce Luana domek prodala za dvojnásobek původní ceny a z peněz se přestěhovala do Portugalska. Tam se z ní stala úspěšná autorka, a později dokonce založila vlastní mediální společnost. Jak se říká, všechno zlé je pro něco dobré.

Sdílejte článek
Štítky opilost kocovina večírek koupě domu

Přečtěte si také