Týpek, který měsíčně vydělává přes 4 miliony korun, radí, jak být úspěšný. Co je nejdůležitější?

Podnikatel se podělil o nejcennější rady ohledně toho, jak být úspěšný a bohatý.

Kdo by si nepřál být pánem svého vlastního času a měsíčně vydělávat hromadu peněz. To je sen asi každého, ne všem to však podaří. Úspěšný podnikatel s webovými stránkami Pat Flynn se ale řadí mezi ty šťastlivce, kterým se to opravdu povedlo a nyní vydělává každý měsíc přes 4 miliony korun. Začátky měl však jako každý jiný byznysmen stejně těžké, protože musel začít prakticky od nuly jako pětadvacetiletý nezaměstnaný mladík.

Brzy však přišel s nápadem na webovou stránku, která lidem pomáhala složit zkoušky z architektury. Netrvalo poté dlouho a brzy už generoval miliony korun a začal budovat další on-line podniky. „I když jsem v průběhu let vytvořil hodně úspěšných byznysů, měl jsem také řadu neúspěchů,“ napsal Fynn ve své vlastní knize Will to Fly s tím, že by se lidé měli poučit z jeho chyb.

Tím nejhorším totiž podle něj je, když podnikatel upřednostňuje vydělávání peněz před štěstím zákazníků. „Nikdy nebudete vydělávat peníze, pokud vám v první řadě nebude záležet na lidech,“ nechal se slyšet. Tou další významnou chybou, kterou podnikatel udělal, bylo to, že se vrhal do věcí po hlavě. „Dřív jsem hodně spěchal, protože jsem nechtěl ztrácet čas, ale ve finále mě to paradoxně stálo mnohem více času i peněz,“ poradil všem začínajícím byznysmenům Finn s tím, že trocha času a přemýšlení navíc může změnit celý svět.

Sdílejte článek
Štítky peníze rady a tipy webová stránka bohatý podnikatel Pat Flynn

Přečtěte si také