Virály

24. června 2022 12:33

redakce Prima Lajk

Žena necelý rok po svatbě zjistila, že jí manžel lhal. Nebyl to bohatý podnikatel ani muž!

Nevěsta deset měsíců po svatbě zjistila, že její manžel je ve skutečnosti žena.

Příběh jako z bláznivého hollywoodského filmu se stal ženě z Indonésie poté, co necelý rok od svatby zjistila, že její manžel není ve skutečnosti muž, ale obyčejná podvodnice. Dvaadvacetiletá nebohá žena uvedla, že se se svým milým seznámila skrz internetovou seznamku, kde jí muž tvrdil, že je chirurg a bohatý podnikatel. Žena se do něj velmi rychle zamilovala a dvojice už spolu plánovala budoucnost.

Netrvalo tak dlouho a pár chystal i svatbu. Protože ale nemohl muž ze záhadných důvodů doložit jakékoli potřebné dokumenty k uzavření manželství, zamilovaná dvojice musela mít církevní obřad a obejít tak legální civilní sňatek. Podvodník už však krátce po svatbě obtěžoval celou ženinu rodinu s prosbami o finanční výpomoc, což začalo být rodinným příslušníkům podezřelé. Během jejich vztahu měl od nich vyškemrat skoro půl milionu korun.

Po několika měsících však rodině došla trpělivost a na svého zetě zavolali policii. Při výslechu muž skutečně přiznal, že je podvodník, a dokonce ve skutečnosti žena. Vyšetřovatele pochopitelně zajímalo, jak je možné, že mladá dívka ani při sexu nepoznala, že se jedná o podvodnici. Řešení prý bylo jednoduché. Podfukářka vždy donutila ženu zavázat si před každým sexem oči, aby nic nepoznala. Nyní čeká pachatelka na rozsudek, který rozhodne o její budoucnosti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také