Virály

17. května 2022 19:37

redakce Prima Lajk

Týpek po pracovním úrazu skončil rozpůlený! Teď poděkoval manželce za její podporu

Rozpůlený muž poděkoval své manželce za podporu.

Teenager, který přežil strašlivou nehodu vysokozdvižného vozíku, po níž skončil bez dolní poloviny těla, čerstvě popsal, co mu pomohlo se skrz tragický životní moment dostat.

Lorenu Schauersovi bylo pouhých 19 let, když vysokozdvižný vozík, který řídil, sjel z mostu a spadl spolu s mladíkem o několik desítek metrů dolů, kde mu následně rozdrtil paže a dolní polovinu těla. Loren byl navíc celou dobu při vědomí, takže to celé musel zděšeně sledovat. Život mu následně zachránila operace, kdy mu doktoři museli amputovat vše od pasu níž.

Lékaři přitom několikrát oznámili jeho tehdejší přítelkyni Sabii Reiche, že to její partner nejspíš nepřežije. Pár spolu přitom tehdy byl pouhých 18 měsíců. Dívka se s ním tak v slzách loučila nejméně šestkrát. Nakonec se ale zázračně Loren dostal z nejhoršího, takže mohl později dokonce věrnou dívku požádat i o ruku.

Jejich následující společný život pak sice není lehký, jak ale Loren přiznává, bez Sabie by to bylo stokrát horší. Jistě, sex je komplikovaná věc, ke které se pár nerad vyjadřuje, a nelehké to má i v mnoha dalších ohledech, přesto to ale páru klape a navzdory nehodě si spolu užívají veškerý čas, o který je osud málem připravil.

Sdílejte článek
Štítky nehoda pár Sex vztah vysokozdvižný vozík

Přečtěte si také