návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

Týpek překvapil snoubenku, když pro ni vytvořil v karanténě domácí bar! Zkusíte to taky?

Když řádí koronavirus, je to těžký nápor na psychiku. Nemůžete si jít jen tak posedět do baru s kamarády nebo jít na koncert. Proto se tenhle muž rozhodl pro svou snoubenku udělat překvapení.
Vydáno: 23.03.2020
bar
Autor: Steve Heming/Twitter bar

Kvůli koronaviru musí teď lidé zůstávat v karanténě a někteří dokonce přišli o práci – mimo tedy těch, kteří mohou pracovat z domova. Jiní lidé onemocněli a mnozí jsou vystresovaní z toho, že nemohou chodit ven, bavit se nebo jen zajít do hospody, aby viděli své kamarády. Jeden muž ale našel způsob, jak potěšit svojí snoubenku tím, že hospodu vytvořil u nich doma! Vyrobil jim jejich vlastní bar, u kterého jí mohl namíchat jakýkoliv drink, o který si řekla.

Jestli vás tento nápad zaujal, můžete to zkusit taky – pivovary momentálně nabízejí možnost doručení alkoholu bezplatně až domů. To samé mnohé restaurace a další služby. Dalo by se říct, že kurýři mají žně! Hlavně nepanikařte a nepřestávejte žít jen proto, že řádí koronavirus.

Muž našel díky koronaviru rodinu 1

Díky koronaviru objevil po letech svoji rodinu! Dojemný příběh muže vás zahřeje u srdíčka

Článek je zařazen v: koronavirus , domácí bar , bar

reklama