Týpek randil 8 měsíců s přítelkyní, kterou nikdy neviděl. Neuhodnete, kdo se za ní nakonec vydával!

Chlápek zjistil, že jeho on-line přítelkyně, se kterou randil téměř třičtvrtě roku, je ve skutečnosti trol(ice).

Mario, který je původem z USA, ale nyní žije v Londýně, potkal Hannah na seznamovací aplikaci. Slovo dalo slovo a okamžitě mezi nimi přeskočila virtuální jiskra. Dvojice si začala brzo SMSkovat každý den od rána do večera. Kdykoli ale Mario navrhl, že by si mohli zatelefonovat, Hannah se omluvila, že jí není dobře nebo nemá čas.

Po téměř osmi měsících, kdy spolu byli v kontaktu téměř každý den, se chtěl Mario několikrát setkat. Hannah navíc tvrdila, že stejně jako on žije v Londýně, přitom schůzku pokaždé odmítla s nějakou výmluvou. To už začalo být Mariovi divné, a rozhodl se tak kontaktovat tým z MTV Catfish UK, což je britská reality show o odhalování podvodníků na internetu.

Poté, co zjistili, kdo se skrývá za touto tajemnou Hannah, byli v šoku. Odhalili, že fotografie Mariovy přítelkyně patří ve skutečnosti neznámé ženě z Nového Zélandu a žádná Hannah neexistuje. Mario tedy na nic nečekal a trola donutil, aby si spolu domluvili schůzku.

Jakmile však „Hannah“ přišla na místo setkání, Mariovi spadla brada úžasem. Objevila se totiž jeho spolubydlící a kamarádka s výhodami Courtney, která je do něj už dlouhou dobu zamilovaná. „Je to můj nejlepší přítel, známe se už skoro pět let,“ řekla Courtney. „Chtěla jsem prostě vědět, jaké to je, být jeho přítelkyní, protože jsem do něj zoufale zamilovaná,“ dodala. Bohužel Mario její city neopětoval a vysvětlil, že ji bere jako rodinu a o vztah s ní nemá zájem. Dvojice tento bizarní incident ale nakonec ustála a povedlo se jim zůstat pořád přáteli i spolubydlícími.


Přečtěte si také