Týpek s obřím penisem prozradil, jaké to má nevýhody. Kolik proboha měří jeho chlouba?

Pro někoho splněný sen, pro jiné prokletí. Jaký je život s druhým největším penisem na světě?

Jedenapadesátiletý americký herec a televizní moderátor Jonah Falcon se může pochlubit opravdu velkým a dlouhým penisem. Nyní otevřeně promluvil o tom, jaké to je, žít s tak velkým nádobíčkem v kalhotách. Nejhorší na tom jsou prý předsudky, které lidé ohledně něho mají. „Mít tak velký penis znamená, že si lidé myslí, že jsem buď špatný člověk, egoista, pornohvězda anebo že jsem automatický hloupý,“ přiznal smutně rekordman.

Není však divu, že na sebe herec poutá tolik pozornosti. Vždyť jeho 34,5 cm penis jde vidět i přes kalhoty. „Jsem už ale tak unavený a otrávený z toho lidem neustále něco dokazovat nebo svůj úd měřit. Dělal jsem to tak tisíckrát,“ řekl Falcon, který si přeje, aby bylo jeho mužství po smrti uloženo do muzea v islandském hlavním městě Reykjavíku.

Mít velký penis ale neznamená jen samé nevýhody. V jednom otevřeném rozhovoru herec přiznal, že si od svých desíti do osmnácti let prováděl sám orální sex. Nyní už to však kvůli bolesti zad není možné. Jak sám říká, nehledá „bezednou“ vagínu, ale dívku, která bude umět dobře orální sex. Ten totiž Falcon miluje ze všeho nejvíc.

Sdílejte článek

Přečtěte si také