Virály

2. září 2022 10:38

redakce Prima Lajk

Týpek skočil do jezera pro tonoucího psa. Ten mu po záchraně pokousal obličej

Milovník zvířat chtěl zachránit topícího se psa. Ten se mu odvděčil pořádným kousancem.

Sedmadvacetiletý Reece Taylor jel na svém kolem podél řeky Wensum v Británii, když zničehonic zaslechl zoufalého muže křičícího o pomoc. Na nic tedy nečekal a vydal se rychle k němu. Jak se ukázalo, neznámý muž žadonil o pomoc kvůli svému psovi Bentleymu, který spadl z boku kotvící lodě přímo do vody.

Mladý milovník zvířat odhodil své kolo na zem a bez přemýšlení skočil přímo do ledové řeky, aby tonoucího psa zachránil. „Slyšel jsem muže, jak zoufale křičí: ‚Prosím, pomozte někdo, můj pes se topí‘,“ vzpomínal Reece. Jak byl ale topící se pes v šoku, začal svého zachránce kousat do tváře a způsobil mu vážná poranění obličeje.

Navzdory zranění a několika stehům však mladík ničeho nelituje a tvrdí, že by pro Betleyho skočil znovu. „Když jsem byl v té vodě, byl jsem plný adrenalinu – ani jsem si toho kousnutí nevšiml. Chudák Bentley byl hrozně vyděšený,“ řekl Brit. „Jsem šťastný, že jsem pomohl a zachránil ho,“ dodal s tím, že rodina pejska mu byla neskonale zavázaná a mnohokrát mu děkovala.

Sdílejte článek

Přečtěte si také