Ilustrační foto
Autor: iStock Ilustrační foto

Týpek spolknul legendární nezničitelnou Nokii. Fungovala potom ještě?

Tamara F. . Publikováno: 06.09.2021
S tak bizarním lékařský zákrokem se ještě doktoři nesetkali.

reklama

Do nemocnice v Prištině v Kosovu byl před pár dny převezen třiatřicetiletý muž v kritickém stavu poté, co spolknul ikonický mobilní telefon Nokia 3310. Podle všeho měl mít mobil v břiše celé čtyři dny, než zavolal o pomoc. Lékaři nemají tušení, jak se tak bizarní předmět mohl dostat do lidského těla, ale jsou si jistí, že se to nemohlo stát pouhou náhodou.

Podle informací britského deníku Mirror byl předmět příliš velký na to, aby ho muž strávil a jeho život byl tak ve velkém ohrožení. Po skenování doktoři zjistili, že se telefon rozdělil na tři kusy. „Ze všech částí v mobilním telefonu nás však nejvíce znepokojovala baterie, která mohla každou chvíli pacientovi explodovat v žaludku,“ nechal se slyšet lékař Skender Telaku, který měl na starosti chirurgický zákrok.

Podle lékařů proběhla operace úspěšně a muži telefon odstranili z těla stejným způsobem, jakým se tam dostal – ústy. Zatím není znám současný stav pacienta, ale podle doktorů už není v přímém ohrožení života. To se ale nemůže říct o telefonu, který podle všeho takovou zátěž zřejmě nepřežil. Že by se Nokia přece jenom dala rozbít?

Týpek si vyzkoušel těhotenství

VIDEO: Týpek si vyzkoušel, jaké to je být na jeden den těhotným. Jak to zvládl?

Sex ve jménu vědy

Pár si užíval sex přímo při lékařském vyšetření. Jak se to mohlo stát?!

reklama