Virály

23. srpna 2021 10:11

redakce Prima Lajk

VIDEO: Týpek si vyzkoušel, jaké to je být na jeden den těhotným. Jak to zvládl?

Oteklé nohy, nevolnost, bolavá záda, únava. To je jen pár potíží, se kterými se nastávající maminky musejí potýkat.

Není proto divu, že by si nejedna žena toto „kouzelné období“ ráda vyměnila se svým partnerem. Právě proto se tiktoker Maitland Hanley rozhodl vyzkoušet si, jaké to je být těhotným. I když na jeden den. Omotal si tak na břicho a na hrudník melouny pomocí potravinářské fólie, aby co nejlépe simuloval tělo těhotné ženy. Celou výzvu natáčela jeho těhotná partnerka, která si to škodolibě užívala.

Hanley byl zprvu dost namyšlený a sebejistý a nevěřil, že budou každodenní věci s „těhotenským“ břichem o tolik těžší. Už při první zkoušce však neuspěl. Jeho partnerka mu nastavila budík a tiktoker měl začít nový den jako těhotný. Nedokázal však ani vstát z postele, z čehož měla jeho přítelkyně a kamarád hroznou srandu.

@maitlandhanley

Man finds out what it’s like having twins 🤣 #fyp #watermelonchallenge #pregnancychallenge #pregnantmanchallenge #pregnantchallenge

♬ Oliver Twist - ArrDee

Ani u dalších každodenních úkolů nebyl borec úspěšnější. Ačkoli měl velké odhodlání, jeho břicho a prsa byly ještě větší. Nedokázal si zavázat tkaničky, vylézt z vany ani vystoupit z auta. „Myslel jsem, že to bude mnohem jednodušší,“ přiznal Hanley ke konci výzvy s tím, že od teď bude ženy mnohem víc cenit a své partnerce víc pomáhat.


Přečtěte si také