Virály

26. srpna 2021 10:57

redakce Prima Lajk

Týpek umřel poté, co si pomazal penis silným lepidlem. Proč to proboha udělal?!

Bizarní případ smrti pětadvacetiletého mladíka řeší policie v Indii.

Některé smrti jsou o to víc tragické, když se stanou ze zbytečné a naprosto hloupé příčiny. Ještě horší potom je, když zemře mladý člověk, který má celý život před sebou. Jeden takový kuriózní případ smrti pětadvacetiletého Salmana Mirzy řeší indická policie.

Mladík byl nalezen v zuboženém stavu v křoví poblíž hotelového komplexu, kde se noc předtím ubytoval se svou přítelkyní. Ti měli mít v onu noc sex, avšak když mělo přijít na nasazení ochrany, dvojice zjistila, že žádnou nemají. Muže tedy nenapadlo nic chytřejšího než si pomazat špičku penisu silným lepidlem, aby jeho partnerka nemohla otěhotnět.

„Několik svědků uvedlo, že byl Mirza se svou partnerkou závislý na drogách,“ napsal deník Times of India. Dosud není známo, jak se mladík dostal z hotelového pokoje ven, kde ho v bezvědomí našel jeho kamarád, který ho odvezl domů. Poté, co se však jeho zdravotní stav zhoršil, byl převezen do místní nemocnice, kde na následky svého zranění podlehl. Podle Mirzovy rodiny musel mladík požít drogy a alkohol, které ovlivnily jeho uvažování.

Sdílejte článek

Přečtěte si také