Virály

26. července 2022 17:47

redakce Prima Lajk

Týpek utratil všechny úspory, aby si mohl pořídit pozemek ve hře. Jeho příběh má nečekaný konec

Muž utratil veškeré úspory za pozemek ve hře. Nakonec se mu to vyplatilo.

Utrácet ve hrách za mikrotransakce, které za pár let nemají žádnou cenu nebo přinejmenším ne větší než tu, kterou jste za ně utratili, je dnes docela běžné. Následující příběh se ale přece jen vymyká tím, že jeho hrdina nakonec na celé záležitosti ještě vydělal.

Justin Reed z Texasu totiž údajně sebral veškeré své celoživotní úspory a do on-line hry Entropia Universe investoval v přepočtu necelý půl milion korun. Za tu částku si pak koupil pozemek, v němž mohl jeho avatar trávit čas. Pokud si ale myslíte, že to byly vyhozené peníze, tak jste na omylu.

Sloveso investovat jsme totiž nepoužili náhodou a tato hra skutečně hráčské investice odměňuje tak, že své peníze můžete z herní měny překonvertovat později zpátky na dolary. Nejenže po 4 letech tak má Reed všechny peníze zpět, a dokonce už i něco málo navrch, navíc prozradil, že si dohromady za těch 20 let, co hru hraje, přišel už na necelé 3 miliony korun, které použil na zaplacení školy. Slušné. Pokud vás zajímá, jak peníze ve hře fungují, můžete se podívat na video níže.

Sdílejte článek
Štítky peníze hra online muž práce úspory

Přečtěte si také