party
Autor: istockphoto party

Týpek z TikToku zorganizoval párty během krize a starosta města mu za to udělal tuhle krutou věc! Uhádnete, co to bylo?

Publikováno: 24.08.2020
Ve Spojených státech stále platí zákaz vycházení a někteří mladí lidé tomu nemohou odolat. Tenhle influencer si rovnou dělal párty.

reklama

Některým lidem se holt karanténu dodržovat nechce. Hlavně když si kolikrát myslí, že se jedná o zbytečná opatření a oni se přenosu koronaviru moc nebojí. Taková situace často převažuje mezi mladými. Policisté v průběhu karantény zasahovali ve třinácti domech, kde si někdo takový večírek uspořádal – k nim patřil také známý influencer Bryce Hall z TikToku, který pořádal akce ve svojí vile v Los Angeles.

Nešlo přitom o nějaké komorní akce, ale párty, kam chodily desítky lidí. I když byl influencer předem upozorněný na to, že mu hrozí odpojení elektřiny a vody, tak udělal jen o tři dny později další párty. A přes další upozornění policistů zase znova udělal párty. Starosta Eric Garcetti už toho měl dost, a proto oznámil, že dovolil městských službám vypojit elektřinu a vodu. A influencer si tak další akci uspořádat nemohl, respektive těžko říct – možná pařili o svíčkách! Nerespektování karantény je však ve Spojených státech velkým problémem, není se tedy čemu divit, že už některým dochází trpělivost a nervy.

Tučňáci v Jižní Georgii

Tučňáci podle nové studie nepocházejí z Antarktidy, ale z Austrálie a Nového Zélandu

pandemie mobil koronavirus

ODHALENO: Lidé s hlasitějším hlasem jsou při pandemii častými přenašeči, zjistili vědci. Čím to je?

reklama