Virály

21. září 2020 16:32

sarka.turcekova@gmail.com

Týpek žaluje Starbucks, protože mu rozlitým čajem způsobili tuhle děsivou věc! Nenapadne vás, co se mu stalo

Tohle by nechtěl zažít nikdo. Muži někdo rozlil čaj přesně do rozkroku. Kvůli těžkým popáleninám teď firmu žaluje.

Když se ten den 24letý Tommy Piluyev s rodinou zastavil pro kávu a čaj do kalifornské pobočky Starbucks, ani v nejhorší noční můře by ho nenapadlo, co se mu stane. Objednali si mimo jiné dvakrát granátový čaj Honey Citrus Mint, který si vyzvedávali přes okénko do auta. Jenomže když pracovník podával Tommymu horký čaj, tak se uvolnilo víčko od kelímku a čaj se mu převrhl rovnou do klína. Horká voda se mu rozlila po rukou, po břiše, a co je nejhorší, i do jeho rozkroku. Muž zůstal opařený čajem a nemohl si otevřít dveře, protože stál autem na nevhodném místě.

Když o několik minut později rychle dojel na přilehlé parkoviště, tak vylezl z auta a svlékl si kalhoty, aby zjistil rozsah svých popálenin. Následně strávil 11 dní v nemocnici a podle zprávy utrpěl středně těžké popáleniny s puchýři v oblasti břicha, stehen, penisu, šourku a na hýždích. Kvůli popáleninám muži zůstalo trvalé poškození, které mu brání v intimitě – genitálie zůstaly jinak zabarvené, změnila se také jejich citlivost. Pracovník mu tak rozlitým čajem nadobro genitálie znetvořil a způsobil mu nepříjemnosti v oblasti sexu.

Tommyho právník pak uvedl, že se musel muž naučit zase znova postupně chodit vzhledem k popáleninám, které ovlivnily komplexně celé jeho tělo. Polehčující není pro společnost Starbucks okolnost, že měli na 80 stížností denně, které se týkaly právě víček, díky nimž nápoje lehce vytékaly z kelímků. A kvůli tomu řada lidí utrpěla nějakou popáleninu. Odpověď společnosti Starbucks k danému incidentu je však poněkud zdrcující…

Ve svém prohlášení společnost Starbucks uvedla: „V současné době tento nárok vyhodnocujeme. Naši partneři jsou velmi hrdí na to, že zajišťují, aby byly naše nápoje vyráběny s péčí a bezpečně dodávány zákazníkům. Bereme naši odpovědnost za zajištění bezpečného prostředí vážně a budeme v tom pokračovat i nadále.“ Společnost, která vyrábí kelímky a víčka, se prozatím k situaci nevyjádřila.

Sdílejte článek

Přečtěte si také