Virály

18. listopadu 2022 11:20

redakce Prima Lajk

Už vás nebaví osamělé noci? Pořiďte si mazlícího medvěda! Na kolik vás plyšák vyjde?

Chybí vám lidský kontakt a cítíte se osaměle? Obří medvěd v životní velikosti tyhle problémy vyřeší.

V oblasti randění a vztahů nemáte štěstí nebo si prostě jen užíváte single života, ale přesto vám jednou za čas chybí se k někomu přitulit? Dovolte, abychom vám představili Loving Bear Puffy, který slouží jako taková obdoba terapeutického zvířátka či náhrada partnera. Obří medvěd vás totiž při osamělých nocí obejme a zahřeje.

Plyšák se zrodil v bulharské společnosti Puffy Bear a firmou je popsán jako „osobní produkt vynalezený obyčejnou ženou, která se bojí být sama“. Medvěd je 170 cm vysoký a nahrazuje potřebu fyzické přítomnosti, přičemž díky jeho hmotnosti pouhých 3,2 kilogramů s ním můžete jednoduše manipulovat a přenášet ho z místnosti do místnosti.

Už na první pohled je jasné, že cílová skupina jsou hlavně osamělé zákaznice, neboť obří plyšák nápadně připomíná muže. „Prvních pár dní jsem se cítila v jeho přítomnosti trochu divně, protože vypadá jako skutečný člověk, ale teď si nedokážu představit, že bych přišla domů a on by tam nebyl,“ zní pozitivní recenze od spokojené zákaznice Liyi.

A na kolik tenhle antistresový medvěd člověka přijde? V přepočtu si za něj zájemci zaplatí zhruba 3750 korun, což není tak moc vezmeme-li v potaz, kolik stojí „údržba“ opravdového partnera či partnerky. Loving Bear Puffy se s vámi alespoň nebude hádat a dělat doma nepořádek, což je značka ideál.


Přečtěte si také