Virály

17. června 2022 10:44

redakce Prima Lajk

V 11 letech si vydělal první miliony. Neuvěříte, na kolik peněz si 14letý mladík přijde nyní

Zázračné dítě se stalo milionářem v pouhých jedenácti letech. Nyní, o pár let později, je úspěšným byznysmenem a autorem.

Přestože je Christonu „The Truth“ Jonesovi teprve 14 let, už teď se může pyšnit velkým jměním a neuvěřitelně našlápnutou kariéru. S tou totiž nezahálel už ani jako dítě a v pouhých osmi letech napsal svou první knihu The Win Within inspirovanou svými vlastními zkušenosti se šikanou. S pomocí své matky Janel nechal udělat několik výtisků v domnění, že by kniha mohla pomoci dalším utrápeným dětem zažívajícím podobné problémy.

A měl pravdu. Během prvních pár měsíců Christon vydělal působivých 5 tisíc dolarů a ve věku 10 let se stal jedním z nejmladších nejprodávanějších autorů. Odhodlaný postavit se na vlastní nohy se začal zajímat o akcie a brzy nato pochopil, jak správně své peníze investovat. Za pouhé tři roky proměnil tři tisíce dolarů na jeden milion a dosáhl statusu milionáře v jedenácti letech.

Nyní, jako téměř patnáctiletý, si vydělává 100 tisíc dolarů měsíčně a je ředitelem své vlastní firmy The Truth Speaks, kde učí ostatní, jak a do čeho správně investovat. Mimo jiné si vydělává jako motivační řečník a autor. Doposud si Christon koupil luxusní dům, který je vybaven posilovnou, kinem, několika koupelnami a obrovskými ložnicemi. Podle svých slov by do dvaceti let rád vydělával 40 milionů dolarů. „Chci pořád růst a nechci se spokojit jen tak s něčím,“ nechal se slyšet náctiletý milionář.

Sdílejte článek

Přečtěte si také