ufo
Autor: istockphoto ufo

V naší galaxii se nachází až 36 forem života, tvrdí vědci! Kde podle nich žijí?

sis. Publikováno: 16.06.2020
Jestli v naší galaxii existuje život, tedy mimozemšťané, to je otázka, kterou si lidstvo klade odjakživa.

reklama

I když se v naší historii vyskytlo tolik nevysvětlitelných jevů, tak nemáme ještě žádné konkrétní informace o tom, jestli jsou někde tam ufouni neboli mimozemšťané. Už sice víme, že na některých planetách existuje nějaká primitivní forma života, ale to nemůžeme s představou inteligentního UFO vůbec srovnávat. Vědci však nyní vydali novou studii, která naznačuje, že by mohlo existovat kolem 36 inteligentních forem života.

Tým vědců na univerzitě v Nottinghamu sice nenalezl důkazy o těchto životních formách, ale rozšířil statistickou pravděpodobnost, že se v našem obrovském prostoru vyskytnou. Použili revidovaný model pro předpovídání života a teoretizovali, že by bytosti mohly existovat na jiných planetách podobných našim s podobným časovým rámcem.

Vědci výsledky studie publikovali v The Astrophysical Journal a myslí si, že v naší galaxii může být nejméně 36 inteligentních mimozemských ras, a to na podkladě myšlenky, že život trvá asi pět miliard let, než se stane inteligentním. Odhadují, že tyto inteligentní formy života existují v průměru nejméně 17 tisíc světelných let daleko. Takže v blízké budoucnosti nebudeme schopni se ani jen přiblížit k našim vesmírným sousedům.

ufo

Lidé tvrdí, že viděli UFO během přímého přenosu společnosti SpaceX! Co to ve skutečnosti bylo?

reklama