Virály

27. září 2022 10:36

redakce Prima Lajk

Válečný zajatec držený v Rusku byl při mučení nucen poslouchat kapelu ABBA! Jaká písnička byla nejhorší?

Rusko propustilo deset válečných zajatců, mezi nimiž byl i Brit, který se svěřil s drsnými ruskými mučicími technikami.

Před několika dny bylo Ruskem propuštěno deset cizinců, kteří byli na Ukrajině zadrženi jako váleční cizinci. Podle britského ministerstva byl mezi propuštěnými i osmačtyřicetiletý Brit Shaun Pinner, kterého v červnu soud v Doněcku nepravomocně odsoudil k smrti. Po návratu domů popsal děsivé mučicí techniky, jež musel snášet.

„Myslel jsem, že umřu. Posledních šest měsíců byly nejhorší dny mého života,“ řekl Pinner deníku The Sun s tím, že už je jen vděčný za to, že je se svou rodinou a je v pořádku živý a zdravý doma. Podle jeho slov zažil skutečné peklo na zemi, kdy byl vděčný i za špinavou vodu a starý plesnivý chléb. Kromě totálního vyhladovění a agresivního chování věznitelů musel válečný zajatec snášet i dost bizarní mučicí techniku.

Podle informací byl nucen dokola a dokola poslouchat písničky od švédské popové skupiny ABBA, přičemž jeden z nejznámějších songů „Mamma Mia“ mu nepřetržitě hráli ve smyčce 24 hodin v kuse. „Už nikdy nechci slyšet jedinou píseň od kapely ABBA. Už předtím jsem je nesnášel, ale tohle bylo opravdové mučení,“ nechal se slyšet Pinner.


Přečtěte si také