Virály

11. listopadu 2019 16:16

sarka.turcekova@gmail.com

Vegetariánka probrečela celou noc, když našla maso ve svém zeleninovém kari. Vážně ji to tolik rozhodilo?

Nešťastná vegetariánka má otřesnou zkušenost. Našla totiž ve svém vegetariánském jídle kus masa. Zařekla se, že už nikdy nebude jíst tohle jídlo znovu.

Pro aktivistku za práva zvířat byl tohle pořádný šok. Tania Baxter si objednala zeleninové kari v Melton Spice. Když však nabrala jídlo na lžíci, zakousla se do velkého kousku kuřete. 45letá žena přestala jíst maso už před deseti lety, stále si ale dopřávala jídlo z restaurací s sebou. Tedy až do své zkušenosti v onen osudný večer. Její přítel, který jídlo pro manželku vyzvedával, byl ujištěn, že jde o zeleninové kari bez masa. Jenže ho tam nechali. Když se pak zakousla, okamžitě si uvědomila už podle textury, že má v puse kuřecí maso a vyplivla ho. Podívala se pak pozorně na svoje kari a zjistila, že tam jsou stejné kousky kuřete.

Naštvaná žena zavolala do restaurace, aby si stěžovala, ale odpověď, kterou dostala, ji vůbec neuspokojila. Restaurace se vůbec neomluvila ani neprojevila lítost, jen jí třikrát zopakovali, že se může do restaurace vrátit a že jí udělají zeleninové kari. No, to už ale pro vyšokovanou vegetariánku nemělo žádný smysl, když měla v puse kuřecí. Žena z toho byla zničená ještě celou noc, kterou strávila v slzách. Její 12letá dcera, která sice není vegetariánkou, kvůli matce nesnědla ani svoji večeři. Byla totiž naštvaná, že je matka nespokojená.

Taniina nejstarší dcera dokonce ještě znova zašla do restaurace, aby dostala nějaké normální vysvětlení, ale toho se jí už nedostalo. Prostě nepochopili, jak moc to může rozrušit člověka, který bojuje proti zabíjení a konzumaci zvířat. Prý se zdálo, že jim na tom prostě nezáleží. Žena se zařekla, že už nikdy nebude jíst kari a varovala ostatní. Restaurace jim vrátila peníze, ovšem uvedla, že jim paní odmítla dovézt jídlo zpět.

Sdílejte článek

Přečtěte si také