Virály

14. prosince 2018 09:13

redakce Prima Lajk

VIDEO: 16letý panic vyhrál zlatou vstupenku na party ostrov plný sexu. Reakce jeho otce vás dostane

„Sex Island” tedy soukromý ostrov plný party a sexu najdete v Karibiku. Patří partě mužů ve věku od 30 do 40 let, kteří s tímto nápadem přišli někdy v minulém roce.

Skupinka chlapů, která se skládá z majielů nočních klubů a bordelů, pořádala podobné party po celém světě, ale teď se rozhodli, vytvořit svou vlastní. Na ostrově je 60 dívek, neomezená konzumace alkoholu, jídla a také drog.

Vstupenku může vyhrát pouze 30 mužů, takže každý z výherců má k dispozici dvě ženy. Cena za jeden lístek se pohybuje někde kolem 6 000 dolarů, v přepočtu přes 136 tisíc korun. Cena je za 4 dny a 3 noci. Ale při nedávných slevách na Black Friday se cena dostala na 4 500 dolarů, tedy na nějakých 102 tisíc korun. Toho využil teprve 16letý Brian, který na zaregistrování použil otcovu kreditku, samozřejmě bez jeho vědomí.

„Když jsem uviděl video o Sex Islandu, řekl jsem si, že tam musím jet. Ale nikdy mě nenapadlo, že bych opravdu mohl vyhrát. K zaregistrování jsem použil otcovu kreditní kartu, ale on o tom nevěděl. Když jsem o výhře řekl mým rodičům, byli velmi naštvaní, ale když si můj táta o tom ostrově něco vyhledal, řekl mi, že můžu jet a podepsal mi svolení, jelikož ještě nejsem dospělý,” svěřil se nadšený Brian z New Yorku a ještě dodává: „Nemůžu dospat, jak moc se tam těším. Pořád přemýšlím o tom, jaké to bude. Chci mít poprvé ve svém životě sex. Ztráta panenství je pro mě v tomhle období mého života velmi důležitá.”

Sdílejte článek
Štítky dolar New York party Island sex vstupenka Černý pátek sex island

Přečtěte si také