Bývalá veganka říká, že jí rostlinná strava málem zničila zdraví
Autor: tiktok.com/@ericaeatsorgans Bývalá veganka říká, že jí rostlinná strava málem zničila zdraví

VIDEO 18+: Zarytá veganka jí na TikToku syrové vnitřnosti. Tvrdí, že maso jí zachránilo život

Tamara F. . Publikováno: 30.08.2021
Američanka byla zarputilou vegankou, nyní ale na sociálních sítích pojídá syrové vnitřnosti.

reklama

Dvaadvacetiletá Erica Dobeck z Kalifornie přešla před několika lety na striktní veganskou stravu. Po jednom roce rostlinného způsobu stravování však začala mít zdravotní problémy, což negativně ovlivňovalo i její vzhled. Lámaly se jí nehty, vypadávaly jí vlasy, drasticky se jí zhoršila pleť, a dokonce přišla i o menstruaci, informoval o jejím příběhu web Daily Mirror.

„Moje pleť byla v příšerném stavu,“ řekla dívka. „Na čele a tváři jsem měla obrovské boláky a vlasy mi vypadávaly jako muži ve středním věku,“ přiznala trpce. Rozhodla se tedy vyhledat pomoc u dermatologa, který ji upozornil, že pokud si chce zachránit své zdraví, bude muset začít jíst maso. Po tomto sdělení byla sice v šoku, ale uvědomila si, že nemá na vybranou.

Začala si tedy vyhledávat informace o výhodách a nevýhodách živočišné stravy a zjistila, že nejlepším zdrojem vitamínů a minerálů jsou vnitřnosti. Ačkoli se jí zprvu chuť i textura drobů příčila, nevzdala to. „Jakmile jsem snědla první celou porci jater, cítila jsem neuvěřitelný příliv energie a radosti,“ vzpomínala Erica. „Uvědomila jsem si, že zdraví je nejcennější, a tak se vnitřnosti staly základem mé stravy,“.  

 

 

Svou cestu a nový kontroverzní životní styl sdílí se svými followery na TikToku. Velkou pozornost mají hlavně ta videa, na kterých Erica pije smothie z jater nebo konzumuje syrové bizoní srdce. Haterů si mladá influencerka nevšímá a přeje jim, aby také jednou zažili tu „euforii“ jako ona.

Žena prodává své prdy

Žena prodává své prdy přes internet. Neuvěříte, kolik si touhle nechutností vydělá!

Lily Magno

GALERIE: Tiktokerka prozradila, jak díra v zubech ovlivnila její romantický život! Proč má tak málo sexu?

reklama