Žena prodává své prdy
Autor: iStock Žena prodává své prdy

Žena prodává své prdy přes internet. Neuvěříte, kolik si touhle nechutností vydělá!

Tamara F. . Publikováno: 26.08.2021
Je až k neuvěření, s čím vším se dá v dnešní době podnikat.

reklama

Stydíte se, pokud si omylem prdnete na veřejnosti nebo upustíte větřík před svým partnerem? To nic není. Žena si na prodávání svých prdů založila úspěšný podnik. Zatímco většina lidí plynatost bere jako problém, Lush Botanist si uvědomila, že díky tomu dokáže vydělat dost slušné peníze.

„Živím se tím už si tři roky,“ řekla žena o svém bizarním podnikání, které slaví obrovský úspěch. Své prdy prodává prostřednictvím známé stránky OnlyFans, kde jsou lidé schopni zaplatit neskutečné částky za úplné hlouposti. Lush je intolerantní na mléčné výrobky, což bere jako neskutečnou výhodu, protože právě konzumace sýru ji nadýmá.

Prdy prodává buď ve sklenicích nebo se pro své fanoušky natáčí „při akci“. Sama sebe označuje za „Prdovou královnu internetu“ a odhalila, že si za jeden prd účtuje zhruba 4 tisíce korun. Její denní rekord je prý 84 tisíc korun a celkem si vydělala přes půl milionu korun. Nejpodivnější žádost, kterou od svého zákazníka dostala, bylo prdnout si na miniaturní figurku z modelíny. Co by ale pro peníze neudělala, že?

7 důvodů, proč jsou prdy zdravé.

ODHALENO: Přestaňte zadržovat své prdy! Tohle je 7 překvapivých důvodů, proč je prdění zdravé

Dlouhé nehty na nohou jsou údajně novým žhavým trendem

GALERIE: Nový bizarní trend?! Ženy se zamilovaly do dlouhých nehtů na nohou

reklama