Virály

20. července 2022 14:37

redakce Prima Lajk

VIDEO: 4leté dítě vystřelilo po policistech, když zatýkali jeho otce. Z těchto záběrů vás bude mrazit

Policisté se během zatýkání podezřelého dostali pod palbu malého dítěte.

Šokující záběry z policejních kamer ukazují moment, kdy teprve 4letý chlapec vystřelil z nabité zbraně po strážnících zatýkajících jeho otce. K incidentu došlo v Utahu někdy během letošního února – záběry se ale na internet dostaly až nyní.

Policisté tehdy reagovali na telefonát, že nějakého zaměstnance McDonald‘s ohrožoval zákazník u okýnka drive-thru poblíž města Salt Lake City. Muž celým jménem Sadaat Johnson údajně vytáhl zbraň na zaměstnance poté, co obdržel špatnou objednávku. Ten se mu omluvil a sdělil mu, aby vydržel na parkovišti, než se věc vyřeší. Johnson se zklidnil a na parkoviště zajel, mezitím však na místo byla přivolána také policie, která po příjezdu okamžitě Johnsona šla zatknout.

Během toho se ale nabitá zbraň dostala do rukou 4letého chlapce, který ze strachu zmáčkl na zbrani spoušť a ta vystřelila. Naštěstí nikoho nezasáhl, v autě se navíc nacházelo ještě jedno dítě. Podle svědků muž každopádně svého syna naváděl k tomu, aby po policistech vystřelil. Později byl otec dětí odsouzen za zneužívání dětí a taky napadení.

Sdílejte článek
Štítky dítě policie zbraň USA

Přečtěte si také