Virály

8. ledna 2020 11:23

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: 93letý muž začal střílet do pracovníka firmy, která mu doma poškodila vodu. Co se jeho oběti stalo?

Tak to je moc. Pán v důchodovém věku přišel do firmy, na kterou byl naštvaný, s pistolí v ruce a začal střílet na jednoho ze zaměstnanců.

Už starý pán, 93letý Robert Thomas vešel do apartmánů Vista Del Valley se stížností na nějakého jejich pracovníka, který mu měl u něj doma poškodit vodu, a způsobit mu tak doma záplavy. Vzal si s sebou ovšem pistoli Glock ráže 9 mm. Když vešel do řídící kanceláře s pistolí v ruce, bylo tam několik pracovníků, ti ale rychle po jeho výhružkách odešli. Jednu ženu naštěstí nechal odejít, aniž by na ni vystřelil, takže mohla už venku zavolat policii. Ovšem druhý pracovník, manažer, zůstal sedět na místě před ním a snažil se ho uklidnit. To se mu ale nepodařilo a senior ho střelil napřed do jedné nohy. Když se svalila jeho oběť k podlaze, zamířil a střelil ho ještě do druhé nohy.

Pak už naštěstí dorazila policie. Na to, aby starého muže zpaficikovali, stačil jeden policejní důstojník, který ho hned srazil k zemi, přičemž mu poranil hlavu. Oba muži byli se svými zraněními odvezeni do nemocnice, naštěstí se manažerovi firmy nic vážného nestalo a už ten den mohl být propuštěný domů – jen s prostřelenýma nohama. Starý muž nyní čelí obviněním jako únos smrtící zbraně včetně pokusu o vraždu touto zbraní, vloupání, střílení uvnitř objektu či její držení. Těžko říct, proč to senior udělal, jestli už byl natolik senilní nebo si fakt myslel, že takhle vytrestá firmu za to, že jejich pracovník mu doma poškodil vodu.


Přečtěte si také