Šikana malého Quadena šokovala celý svět.
Autor: Facebook.com/Yarraka Bayles Šikana malého Quadena šokovala celý svět.

VIDEO: 9letý šikanovaný chlapec říká své mamince, že se chce zabít. Tyto kruté záběry vám zlomí srdce

Publikováno: 21.02.2020
Maminka Yarraka Bayles ukázala celému světu, co dokáže s dítětem udělat krutá a hnusná šikana. Ze slov malého chlapce vám půjde mráz po zádech.

reklama

Situace, která by zlomila snad každého rodiče. Yarraku Bayles z australského Brisbane už delší dobu trápí šikana jejího devítiletého syna Quadena. Ten trpí dwarfismem, kvůli němuž se dítěti spolužáci smějí, a je častým terčem šikany. Yarraka se snažila celou záležitost řešit s vedením školy, to se však k celé záležitosti postavilo negativně a útoky neřešilo. Zděšená matka proto sdílela na svém Facebooku video, v němž se její syn vzpamatovává z posledního incidentu ve škole. A z jeho slov budete mít opravdu husí kůži.

 

 

Naprosto nešťastný a zlomený Quaden totiž říká své matce, že chce zemřít. „Dej mi lano! Zabiju se sám,“ říká syn zděšené matce. „Chci zemřít hned teď. Chci se bodnout do srdce,“ říká Quaden dále ve videu. Žena chtěla tímto videem upozornit nejen na smutnou a tragickou situaci, ale zejména všem lidem po celém světě ukázat, co může s dítětem udělat šikana. Její záběry se ihned začaly šířit po celém světě a video má již desítky milionů zhlédnutí.

Lidé po celém světě posílají Quadenovi svá slova podpory a někteří dokonce i finanční pomoc. Americký komik Brad Williams pomohl vybrat v přepočtu přes 4 a půl milionu korun na Quadenův výlet do Disneylandu. Svá slova podpory pak dítěti poslal také slavný herec Hugh Jackman nebo hvězda Star Wars Mark Hamill. Pomoc pak Quadenovi nabízejí i australští sportovci. Doufejme tedy, že kromě slov se přejde i k činům a škola začne smutnou situaci konečně řešit.

Jak to asi dopadne?

VIDEO: Otec vede vyděšeného syna kolem kluků, kteří ho šikanují. O několik týdnů později jsou ale šokováni jeho suverénní reakcí!

Naštvaný otec

VIDEO: Naštvaný otec brutálně zaútočil na kluky, kteří šikanovali jeho syna. Jeho čin rozdělil internet

reklama