Virály

7. května 2020 15:32

redakce Prima Lajk

VIDEO: Babička slíbila své obézní vnučce 50 tisíc korun, když zhubne 30 kilo! Podařilo se jí to?

V novém díle pořadu Tlouštící chce od základu změnit svůj život mladá Veronika. Pořádnou motivaci k hubnutí jí pak dá její vlastní babička!

Máme tu další díl oblíbeného pořadu Tlouštíci, v němž chtějí účastnící zatočit s šílenou nadváhou a od základů změnit svůj život, s čímž jim pomáhá skupinka odborníků a jedinečný koncept pořadu. V dnešním díle na sobě hodlá zamakat 29letá Veronika, která už od mládí patřila mezi baculky. Před třicítkou stále bydlí u rodičů a svůj smutek z toho, že v začátcích natáčení stále nemohla najít pravou lásku, ve velkém zajídala. A nepomáhal jí ani stres, nepravidelný režim či nedostatek spánku.

Do pořadu ji pak přihlásila milovaná babička, která chtěla, aby se sebou Veronika konečně začala něco dělat. A dala jí navíc ještě jednu nečekanou motivaci. Ženy totiž uzavřely netradiční sázku, během níž babička své vnučce slíbila, že pokud Veronika během natáčení zhubne na váhu kolem 90 kil a zbaví se tak takřka 30 kil, daruje jí 50 tisíc korun! Což se Veronice, která šetří na vlastní bydlení, zatraceně hodí!

I když to bylo těžké a plné komplikací, účastnice na sobě během osmiměsíčního natáčení pořádně zamakala. A rozhodně za to nemohla pouze sázka s babičkou, ale také pohyb a pravidelné cvičení, které si doslova zamilovala. Její proměna na konci pak téměř bere dech. Z ženy, která podle svých slov vypadala jako velryba, se stala pohledná dáma připomínající modelku. Zhubla ovšem požadovaných 30 kilogramů, aby vyhrála sázku? To vám napoví video níže.

Co všechno musela Veronika během své proměny podstoupit? A proč nakonec nesplnila sázku a nezhubla ještě více?

To se dozvíte v novém díle pořadu Tlouštíci dnes večer ve 21.30 na Primě! Oblíbený pořad pak můžete sledovat v našem ARCHIVU na iPrima.cz!

Sdílejte článek

Přečtěte si také