reklama

reklama

Zhubne Veronika vysněných 30 kilogramů?
Autor: achiv FTV Prima/ Tlouštíci Zhubne Veronika vysněných 30 kilogramů?

VIDEO: Babička slíbila své obézní vnučce 50 tisíc korun, když zhubne 30 kilo! Podařilo se jí to?

MilanR. Publikováno: 07.05.2020
V novém díle pořadu Tlouštící chce od základu změnit svůj život mladá Veronika. Pořádnou motivaci k hubnutí jí pak dá její vlastní babička!

reklama

Máme tu další díl oblíbeného pořadu Tlouštíci, v němž chtějí účastnící zatočit s šílenou nadváhou a od základů změnit svůj život, s čímž jim pomáhá skupinka odborníků a jedinečný koncept pořadu. V dnešním díle na sobě hodlá zamakat 29letá Veronika, která už od mládí patřila mezi baculky. Před třicítkou stále bydlí u rodičů a svůj smutek z toho, že v začátcích natáčení stále nemohla najít pravou lásku, ve velkém zajídala. A nepomáhal jí ani stres, nepravidelný režim či nedostatek spánku.

Do pořadu ji pak přihlásila milovaná babička, která chtěla, aby se sebou Veronika konečně začala něco dělat. A dala jí navíc ještě jednu nečekanou motivaci. Ženy totiž uzavřely netradiční sázku, během níž babička své vnučce slíbila, že pokud Veronika během natáčení zhubne na váhu kolem 90 kil a zbaví se tak takřka 30 kil, daruje jí 50 tisíc korun! Což se Veronice, která šetří na vlastní bydlení, zatraceně hodí!

Tlouštíci (7): Sázka o kila
Tlouštíci (7): Sázka o kila

I když to bylo těžké a plné komplikací, účastnice na sobě během osmiměsíčního natáčení pořádně zamakala. A rozhodně za to nemohla pouze sázka s babičkou, ale také pohyb a pravidelné cvičení, které si doslova zamilovala. Její proměna na konci pak téměř bere dech. Z ženy, která podle svých slov vypadala jako velryba, se stala pohledná dáma připomínající modelku. Zhubla ovšem požadovaných 30 kilogramů, aby vyhrála sázku? To vám napoví video níže.

Tlouštíci (7): Po osmi měsících hubnutí
Tlouštíci (7): Po osmi měsících hubnutí

Co všechno musela Veronika během své proměny podstoupit? A proč nakonec nesplnila sázku a nezhubla ještě více?

To se dozvíte v novém díle pořadu Tlouštíci dnes večer ve 21.30 na Primě! Oblíbený pořad pak můžete sledovat v našem ARCHIVU na  iPrima.cz!

Velká proměna Veroniky s pořadem Tlouštíci.
Velká proměna Veroniky s pořadem Tlouštíci.
Janka Chudlíková a youtuberka NotSoFunnyAny.

Koučka z Tlouštíků je ve skutečnosti matkou této známé youtuberky! Co si myslí o oblíbeném pořadu?

Kristýna z Tlouštíka prozradila příteli svou skutečnou váhu.

VIDEO: Češka vážící 206 kilo konečně přiznala partnerovi svou skutečnou váhu! Jak na krutou pravdu reagoval?

reklama