Hádka streamerů znervózňuje fanoušky 1
Autor: Twitch/MoistCr1TiKal Hádka streamerů znervózňuje fanoušky 1

VIDEO: Bizarní hádka populárních streamerů. Vážně se plánují zastřelit?

rd. Publikováno: 16.03.2023
Když se streamerské hádky vymknou z ruky.

reklama

Když je na Twitchi příliš velký klid, je to většinou na těch méně známých streamerech, aby rozjeli nějaké to drama. Po úspěchu Kai Cenata, který se stal historicky nejúspěšnějším streamerem v počtu aktivních předplatitelů, megapopulární Amouranth a její mini hádce se zabanovanou Indiefoxx, a bohužel taky odporné kauze s deepfake pornem okolo Atrioca, QTCindarelly, Valkyrie a dalších, se tak své šance se zviditelnit chopili taky „MoistCr1TiKal“ a „Sneako“.

Ti na sebe přes sociální sítě různě štěkají a házejí špínu už od loňského roku, situace se ale zdá být nyní ještě mnohem vyhrocenější než kdy dřív. V novém klipu totiž Sneako vytáhl na streamu zbraň a začal popisovat proces jejího čištění, nabíjení atd., načež Cr1TiKaL sdílel své vlastní video se zbraní, ve kterém Sneaka několikrát opravil a zkritizoval, že o problematice zjevně vůbec nic není.

 

Diváci mají nyní samozřejmě dojem, že se streameři zaprvé předhánějí v tom, kdo má doma větší zbraň, ale že si zároveň i nenápadně vyhrožují násilím v případě, že by věci zašly do extrému. Oba tak za své chování v posledních dnech sklidili nemalou kritiku a nejspíš by nikoho nepřekvapilo, kdyby se celou záležitostí začal brzy zabývat i samotný Twitch.

Fanoušci útočí na Hailey Bieber kvůli zesměšňování Seleny Gomez 1

Fanoušci obviňují manželku Justina Biebera z útoků na Selenu Gomez. Jak dlouho už ji zesměšňuje?

reklama