Virály

24. března 2023 12:18

redakce Prima Lajk

VIDEO: Bratranec a sestřenice přiznali rodině, že jsou ve vztahu. Co nechutného ukázali?

Bratranec a sestřenice se rozhodli založit rodinu. Příbuzným to odhalili nechutným způsobem.

Říká se, že láska si nevybírá. V některých případech jsou proto potřeba zákony, které před nepatřičnými typy lásky – třeba k dětem – chrání. Před příbuzenskou láskou ale ve Spojených státech bohužel žádné zákony nechrání, respektive ano, v Utahu si například svého bratrance nevezmete za muže, v Coloradu už však ano. A právě toho nedávno využili Michael Lee a Angela Paeng, jejichž rodiče jsou regulérní sourozenci.

Jak vysvětlil pořad Extreme Love, Angela s Michaelem k sobě měli blízko už od dětství. Až příliš blízko. Rodiče se je tedy rozhodli v mládí rozdělit, což vedlo k tomu, že si v dospělosti oba našli jiné partnery, s nimiž uzavřeli manželský svazek. Ani jednomu však vztah nevyšel, a tak skončili rozvedení. Když se o pár let později setkali na rodinné oslavě, opět to oživilo jejich vzájemnou náklonnost a oni se rozhodli potají navázat vztah. Což se později oba rozhodli své rodině odhalit tím, že jim pustili video, kde se líbají. Netřeba dodávat, že to zbytek rodiny příliš nenadchlo.

Michael ani Angela si nicméně z názorů ostatních nic nedělají, jejich láska je tak silná, že později odcestovali právě do Colorada, aby se mohli vzít. Dnes už dokonce mají i syna Erica a to, že jsou de facto příbuzní, vůbec neřeší.

Sdílejte článek

Přečtěte si také