návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Brutální záběry na souboj žraloků kanibalů! Krvelační predátoři se roztrhali na kusy

Žraločí kanibalové? Už to tak vypadá.
Vydáno: 12.07.2019
Žralok vs. žralok
Autor: profimedia.cz Žralok vs. žralok
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Televizní síť Nat Geo Wild má nový pořad jménem Cannibal Sharks, který se soustředí na rostoucí počet případů, kdy se do sebe v otevřeném moři pustili dva velcí bílí žraloci. Takový souboj pak většinou dopadne naprostou hororovou porážkou obou predátorů, kteří se de facto roztrhají na kusy.

Získat takové záběry je ovšem neuvěřitelně vzácné, přestože odborník přes žraloky profesor Mark Meekan potvrdil, že všichni žraloci jsou v podstatě kanibalové. Kolem australského Gold Coast, neboli zlatého pobřeží se tak v poslední době množí případy nalezených mršin žraloků, ze kterých občas zbyly pouze hlavy. Profesor Meehan toto zdůvodňuje nedávno zavedenými opatřeními, které mají žraloky držet dál od plavců. Pod videem můžete najít další vzácné fotky z brutálního souboje, musíme vás ale varovat, že to není pěkný pohled.

Článek je zařazen v: žraloci , kanibaloví , Kanibalové , krev , záběry , mršiny , Austrálie