Muž, který údajně cestuje čase, byl na detektoru lži
Autor: Youtube Muž, který údajně cestuje čase, byl na detektoru lži

VIDEO: Cestovatel v čase z roku 2030 prošel testem na detektoru lži. Co děsivého nás podle něj čeká?

Publikováno: 14.02.2018
Těžko se tomu věří, ale detektor lži by asi měl poznat pravdu.

reklama

Tak to vypadá, že se s cestovateli v čase opravdu roztrhl pytel. Tentokrát muž, který si říká Noah, tvrdil, že navštívil rok 2030. A co víc, podstoupil test na detektoru lži a věřte, nebo ne, prošel! Noah přišel s celou řadou předpovědí pro budoucnost, aby varoval lidstvo před všemi nebezpečími, které nás čekají v nadcházejícím desetiletí. Údajně 50letý muž tvrdí, že trpěl anorexií a depresemi, ale dostal prý omlazující léky, které ho dostaly zpět na věk 25 let. A pravdivost jeho předpovědí se rozhodla tento týden otestovat Apex TV na detektoru lži.

Předpověděl například to, že současný prezident USA Donald Trump bude v roce 2020 opět zvolen, lidé budou schopni létat na Mars od roku 2028, elektroauta budou schopná dosáhnout rychlosti až 600 km/h, budou vyvinuty léky na některé dosud nevyléčitelné nemoci, včetně různých forem rakoviny a umělá inteligence se do roku 2021 rozšíří natolik, že ovládne dnešní technologie.

Když Noah odpověděl ano na otázku, jestli je opravdu cestující v čase z roku 2030, světýlko na detektoru lži se rozsvítilo zeleně, což znamená, že to podle přístroje byla pravda. Výsledky detektoru však nejsou vidět. Na zbylé otázky tazatelů, odpovědi Noaha a údajné reakce detektoru lži se můžete podívat ve videu níže. My je bereme s rezervou, co vy?

Muž cestuje časem a zná svět v roce 8973

VIDEO: Muž tvrdí, že cestuje časem a ví, jak bude vypadat svět v roce 8973. Co děsivého nás čeká?

Muž tvrdí, že cestuje v čase a má fotografii z roku 6000

VIDEO: Záhadný muž, který prý cestuje v čase, ukázal fotku z roku 6000. Jak podle něj bude vypadat svět za 4000 let?

reklama