Virály

18. ledna 2018 16:15

redakce Prima Lajk

VIDEO: Záhadný muž, který prý cestuje v čase, ukázal fotku z roku 6000. Jak podle něj bude vypadat svět za 4000 let?

Vypadá to, že tomuhle muži se splnilo to, o čem sní téměř každý.

Existují příběhy, které dokážou vyloženě urazit vaši inteligenci. A tohle je jeden z nich. Jeden cestovatel časem totiž tvrdí, že pochází z roku 6000 a má hodně co říct o budoucnosti lidstva. Neznámý muž, který si na svém videu pro jistotu zakostičkoval tvář (proč asi?), se snaží přesvědčit diváky o tom, že v jeho době už vynalezli lék na rakovinu a svět řídí umělá inteligence. A pokud mu nevěříte, je připravený vám za peníze podat důkaz.

V rozhovoru neznámý cestovatel tvrdí, že umělá inteligence a lidé jsou blízko tomu, aby byli vnímáni jako jeden druh. Později dodává, že nebyl do budoucnosti vyslán sám, sděluje ale, že ho ten druhý (jméno neprozradil) pod náporem emocí opustil právě v roce 6000, který popsal jako utopii. Protože prý chápe, že jeho příběh může být děsivý, poskytuje důkaz v podobě vytištěné fotky neznámého futuristického města, který je ale natolik rozmazaný, že byste si jej asi těžko někdy koupili.

Podle tohoto nejmenovaného zdroje je příčinou špatné kvality fakt, že věci mohou být při cestování ve stroji času značně zdeformovány a zkresleny. Dokonce i ten nejdůvěřivější člověk musí poznat, že je to všechno jeden velký podvod. Jeho přesvědčení si však zaslouží uznání – z jeho příběhu totiž dělá téměř uvěřitelnou záležitost. A pokud skutečně říká pravdu, je dobré vědět, že život na zemi minimálně do roku 6000 nezničí žádná apokalypsa ani nukleární válka. Na to, jak moc jsou jeho důkazy věrohodné, se teď sami můžete podívat v následujícím videu.


Přečtěte si také