Virály

23. července 2019 14:27

redakce Prima Lajk

VIDEO: Cestovatelka v čase tvrdí, že se vrátila z roku 3050 a čeká dítě s mimozemšťanem. Vážně jí tohle věříte?

Cestovatelů v čase je plný internet, že by se ale z budoucnosti vrátili oplodnění mimozemšťanem, to tady snad ještě nebylo.

Lidí, kteří údajně cestovali časem, se už na internetu objevila celá řada. Žen, které by tvrdily, že je oplodnili mimozemšťan z budoucnosti, ale zase tolik není. O to více otázek se nabízí při sledování videa, na němž jedna taková dáma s rozostřeným obličejem přesně tohle tvrdí. Podle jejích slov k osudnému kontaktu došlo v roce 3500.

Nuže… jak se tam dostala? Jak ji mimozemšťan oplodnil? Jak se vlastně tato tajemná žena jmenuje, odkud je a proč už dávno není předmětem vědeckých výzkumů? Na žádnou z těchto otázek bohužel odpovědi nedostaneme. Jinak je ale ve videu velice sdílná. Její pozoruhodný příběh prý začal, když jí bylo 18 let a studovala chemii na univerzitě v Paříži. Tehdy jí jeden profesor nabídl možnost práce v tajné laboratoři. A právě tam objevila stroj času! Celý rok jej opravovala a poté se jí konečně splnilo přání – dostala se do skupiny 20 lidí, kteří byli vysláni do roku 3500.

Její sen se ale záhy změnil v noční můru. Budoucí svět se totiž proměnil ve válečnou zónu a kvůli radioaktivním a magnetickým vlnám se nemohli vrátit zpět do současnosti, takže museli tam museli strávit rok, než byli zajati mimozemšťany. V jejich područí prý zažívali nelidskou bolest, ponížení a mučení. Žena tento teror jako jediná ze skupiny přežila a musela otročit, dokud se zapůsobením magie nevrátila do současnosti.

Jak ale tvrdí, přinesla si s sebou i malý dáreček v podobě těhotenství. Podle vlastních slov tak za pět měsíců porodí dítě, které bude směsicí člověka a mimozemšťana z galaxie Andromeda. Slíbila přitom, že až její smíšený potomek bude na světě, odhalí ho veřejnosti. Nevíme, jak vy, ale my už se upřímně nemůžeme dočkat. Celou její zpověď si můžete vyslechnout v následujícím videu.


Přečtěte si také