Santa Claus.
Autor: istockphoto Santa Claus.

VIDEO: Chlapec se zhroutil poté, co mu Santa odmítl dát dětskou pistoli! Jeho chování rozdělilo internet

sis. Publikováno: 15.12.2020
Malé dítě se zhroutilo kvůli tomu, že mu Santa Claus odmítl splnit jeho přání.

reklama

Dojemné video ukazuje chlapce, který skončil v slzách kvůli tomu, že chtěl po Santovi dětskou pistoli. Videozáznam se začal rychle šířit po sociálních sítích. Matka se vypravila s malým Michaelem do obchodního centra Harlem Irving Plaza v Illinois, kde byl pro děti jako atrakce i Santa Claus. Čtyřletý chlapec požádal o Santu o dětskou pistoli, ale Santa jeho žádost odmítl a řekl mu, aby požádal o něco jiného. Tahle jeho reakce dohnala malého chlapce pochopitelně k slzám. Jeho matka natočila reakci zklamaného chlapce na video a záběry sdílela na Facebooku s tím, že přesvědčení muže, který byl převlečený za Santu, velmi zklamala a rozplakala jejího malého syna.

Poté, co se video rychle rozšířilo, se rozhodla zakročit Národní střelecká asociace (bohužel ne značka dětských hraček), které se přístup Santy vůbec nelíbil. Rozhodla se proto přiletět do Illinois a překvapit malého Michaela s jejich vlastním Santou, aby mu přinesl jeho vytoužený dárek a k tomu ještě jeho vlastní vestu od asociace. Video od asociace ukazuje, jak chlapec nadšeně roztrhal své dárky a vyhlásil „válku“ proti Santovi a prohlásil, že „Santa nebude šťastný“, když má zbraň, kterou si přál. Jeho matka pak prozradila, že dostali stovky dětských pistolí od lidí z celé Ameriky a otec také poděkoval asociaci.

Lidé na internetu měli rozporuplné reakce na obě videa. Většina lidí však byla šťastných za dítě, že svou hračku dostalo. Naopak k záběrům, kde Santa odmítl dát dítěti jeho hračku, psali hnusné komentáře – díky mizernému obchodnímu centru mělo dle jejich slov dítě pokažené Vánoce. Dokonce pánovi popřáli, aby jako Santa už nikdy nepracoval. Jenže všechno má i opačnou stranu mince, kdy se mnozí zlobí za to, že se po jednom propagandistickém videu jen začnou vytvářet budoucí školní střelci – tedy ti, kteří ve chvílích frustrace mohou vzít svou pistoli a následně vystřílet celou třídu. Podle lidí jsou jiné hračky než zbraně, a tím, že dají rodiče dítěti zbraň (navíc ještě, když se do toho zapojila i asociace), je to stejné, jako když mu dají cigarety sponzorované tabákovým průmyslem.

 

Billy Bob Thornton a Christina Hendricks ve filmu Santa je pořád úchyl

Santa je pořád úchyl: Ujetá komedie dorazí na Prima COOL těsně před Vánoci

Santa Claus.

Muž v převleku Santa Clause nakazil seniory v domově důchodců! Vážně mu nedošlo, že dělá hloupost?

reklama