Virály

27. května 2019 12:43

redakce Prima Lajk

VIDEO: Chlapec si dělal úkoly pod světlem pouliční lampy. Nakonec mu pomohl milionář tímto dojemným způsobem

Tak tohle je bomba. Fotka na internetu, kdy chlapec dělá úkol pod světlem pouliční lampy, se stala virální a vzbudila takovou pozornost, že mu pomohl milionář.

Video, kdy si dělal jedenáctiletý chlapec domácí úkoly a četl si knížku pod pouliční lampou, obletělo svět. Víctor Martín Angulo Córdoba zrovna seděl na ulici v Peru, protože u nich doma nesvítilo světlo. Proto si vzal úkoly a pokoušel se na ně soustředit pod světlem pouliční lampy. Zachytily ho při tom ale pouliční kamery. Video se dostalo na internet a okamžitě se stalo virální. Viděly ho tisíců lidí. Fotky upoutaly taky 31letého milionáře Yaqooba Yusufa Ahmeda Mubaraka.

Když se dozvěděl o životě malého chlapce, odletěl do Peru, aby mu pomohl. A také jeho mamince, aby si mohla založit vlastní firmu a přislíbil také přestavět místní školu. Tomu se říká dobrosrdečný čin! Matka Víctora prozradila, že chlapec byl naprosto v šoku tím, co dostal. Milionář přiznal, že i on kdysi žil v chudobě a doufá, že jeho činy zajistí chlapci a jeho rodině slibnější budoucnost.


Přečtěte si také