VIDEO: Chlapec si oblékl tričko s potiskem, který vypadal jako logo McDonaldu. Byla na něm ale tahle šílená sprosťárna

Tak na takový trapas asi jen tak nezapomene syn ani matka.

Snad každému se alespoň jednou v životě stalo, že si koupil tričko s nápisem či potiskem a pomyslel si: vůbec netuším, co to znamená, ale vypadá to skvěle! Existují však případy, kdy přesně tohle vedlo k trapasu obrovských rozměrů, a lidé svou nevědomostí nechtěně pobavili celý internet. A za jeden z nich se musela na Facebooku omlouvat Shelly McCullarová celé chlapecké školce, do níž chodí její syn.

Právě on totiž přišel do školy v extrémně nevhodném tričku. Na sociální síť tak napsala příspěvek, ve kterém se omlouvá všem učitelům a zaměstnancům školy a slibuje, že si bude dávat větší pozor, co mají její děti na sobě. O tom, že inkriminované triko její syn Anthony nosí i do školy, prý vůbec netušila. Aby objasnila situaci, uvedla, že jí jedna její přítelkyně věnovala nějaké oblečení pro syna a nestihla ho všechno probrat. A tak se stalo, že Anthony sáhl po červeném tričku se žlutým znakem, který vypadá přesně jako logo McDonaldu, ale není... jedná se totiž o roztažené ženské nohy. A pod ním je nápis taktéž typický pro McDonald: I'm lovin' it (tedy Miluju to). Jistě vám nemusíme dlouze vysvětlovat význam spojení potisku s nápisem.

A teď si představte, že si takové tričko vezme vaše dítě do základní školy. Matka byla sice ztrapněná, na druhou stranu její příspěvek už má 7 000 000 zhlédnutí a přes 80 000 reakcí. Všechno zlé je pro něco dobré. Otázkou zůstává, jak se s tím vším vyrovná sám Anthony. Jak tričko vypadalo, uvidíte na fotce níže. Na video s Anthonym se můžete podívat zde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také