návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

VIDEO: Chlápek se natočil, jak olizuje madlo v metru! Čeho chtěl touto nechutností dosáhnout?

Zvrhlým a nebezpečným trendem se pro některé stalo olizování zábradlí v metru. Stejně tak pro tohoto influencera, který se při tom hrdě natočil.
Vydáno: 25.03.2020
olizování madla v metru
Autor: twitter.com/princezee olizování madla v metru

Bohužel jsou podobná videa špatným příkladem pro všechny, ale dotyční mají jistotu, že je pak uvidí hodně lidí. A hodně lidí to pořádně znechutí. Youtuber Zeeshan Ali, který je známý pod přezdívkou Prince Zee, olizoval zábradlí v metru a nechal se u toho natočit. Na videu je vidět, jak nepříjemně se jeho spolucestující cítili. Nejen, že je to dost nechutné, ale ještě k tomu extrémně hloupé v době, kdy řádí koronavirus.

Není tedy divu, že video schytalo obrovskou vlnu nenávisti za jeho nezodpovědnost. Většina lidí si myslí, že by ho za tenhle nebezpečný čin měli zatknout. To stejné už totiž policisté udělali s podobnými „olizovači“, které napadlo dělat to samé s produkty ve Walmartu. Vzpomenout si můžete také na jiného muže, který svoje sliny začal roztírat po tyčích metra.

Článek je zařazen v: youtuber , Instagram , koronavirus , olizování prstů , olizování madla , Metro , karanténa

reklama