Velikonoční králík se zapojil do pouliční bitky 2
Autor: Youtube / FOX 35 News Velikonoční králík se zapojil do pouliční bitky 2

VIDEO: Člověk převlečený za velikonočního zajíčka napadl muže na ulici. Tahle bizarní bitka zbořila internet

Publikováno: 23.04.2019
Pouliční bitky nejsou zas tak neobvyklou záležitostí. Že se jich ale zúčastní i velikonoční zajíček, to by asi čekal málokdo.

reklama

Pokud jste viděli film Donnie Darko s Jakem Gyllenhaalem v hlavní roli, bizarní záběry, které se o Velikonocích objevily na internetu, vám budou hodně povědomé. Zachycují totiž člověka převlečeného za velikonočního zajíčka, který se pere s neznámými muži na ulici v centru amerického Orlanda. Nejprve se zdá, že bílý zajíc přišel zabránit rvačce, která vypukla mezi dvěma mladíky. Po chvíli ale jednoho z nich odstrčí stranou a začne jej sám mlátit pěstmi. Muže a zajíce od sebe nakonec odtrhl místní strážník – podle policejního oddělení v Orlandu ale nikdo ze zúčastněných nebyl zatčen.

Bližší okolnosti bitky nejsou známy, došlo k ní ale v blízkosti komediálního a improvizačního klubu, je tedy možné, že šlo o speciální performance. Ať už to bylo jakkoliv, video s celou podívanou sdílel na svém instagramovém účtu uživatel s přezdívkou @workfth. Dočkalo se několika reakcí, nakonec ho však správci Instagramu smazali. Naštěstí se ale ještě předtím rozšířilo na dalších sociálních sítích, a tak se na tyhle absurdní záběry nyní můžete podívat i vy.

 

 

MikeJePan vs. Psychopat Bejr

VIDEO: Skandál?! Psychopat Bejr brutálně napadl MikeJePan! Vážně si jdou dva známí youtubeři po krku?

reklama