návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Cyklistka přišla o vítězství v závodě, protože slavila už před cílem. Jejímu failu se směje celý internet

Ne nadarmo platí přísloví Neříkej hop, dokud nepřeskočíš. Tahle cyklistka, která předčasně slavila vítězství v závodu, by mohla vyprávět.
Vydáno: 11.07.2019
Cyklistce se vymstilo předčasné slavení vítězství
Autor: Twitter / Lucy Kennedy Cyklistce se vymstilo předčasné slavení vítězství
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Říká se, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Kdybyste však tohle řekli 30leté australské cyklistce Lucy Kennedyové, asi by vás s tím poslala do příslušných mezí. V jednom závodě ženské světové tour v Itálii totiž měla na dosah své vůbec první vítězství v kariéře. Kvůli své fatální chybě se o něj ale v posledních 10 metrech sama připravila. Když totiž těsně před cílem zjistila, že je první, zvedla ruku do vzduchu na znamení oslavy a vypustila závěr. A to se jí krutě vymstilo.

Nizozemka Marianne Vosová jedoucí za ní využila jejího zaváhání, zabrala a Kennedyovou předjela. Přestože druhé místo znamenalo pro Australanku první pódiové umístění ve světové tour, neskrývala zklamání z promarněné výhry. Na Twitteru uvedla, že se z této chyby poučila a už nikdy nebude slavit předčasně. Sama vítězka Vosová přiznala, že i když byla v cíli samozřejmě šťastná, Kennedyové jí bylo líto. Ihned po závodě jí prý doporučila, aby tohle už nikdy nedělala.

Na smolný moment a nepochopitelné podcenění situace ze strany australské cyklistky se nyní můžete podívat v následujícím videu.

Rob Pop  7

VIDEO: Skutečný Forrest Gump běžel nejtěžší závod na světě. Bál se při něm o život! Co se mu stalo?

Sprinter doslova skočil do cíle 1

VIDEO: Atlet ve finiši běžeckého závodu skočil rybičku a rozplácl se za cílem. Pomohlo mu to k vítězství?

Článek je zařazen v: cyklistka , vítězství , předčasná oslava , porážka , závod