Virály

11. července 2019 14:55

redakce Prima Lajk

VIDEO: Cyklistka přišla o vítězství v závodě, protože slavila už před cílem. Jejímu failu se směje celý internet

Ne nadarmo platí přísloví Neříkej hop, dokud nepřeskočíš. Tahle cyklistka, která předčasně slavila vítězství v závodu, by mohla vyprávět.

Říká se, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Kdybyste však tohle řekli 30leté australské cyklistce Lucy Kennedyové, asi by vás s tím poslala do příslušných mezí. V jednom závodě ženské světové tour v Itálii totiž měla na dosah své vůbec první vítězství v kariéře. Kvůli své fatální chybě se o něj ale v posledních 10 metrech sama připravila. Když totiž těsně před cílem zjistila, že je první, zvedla ruku do vzduchu na znamení oslavy a vypustila závěr. A to se jí krutě vymstilo.

Nizozemka Marianne Vosová jedoucí za ní využila jejího zaváhání, zabrala a Kennedyovou předjela. Přestože druhé místo znamenalo pro Australanku první pódiové umístění ve světové tour, neskrývala zklamání z promarněné výhry. Na Twitteru uvedla, že se z této chyby poučila a už nikdy nebude slavit předčasně. Sama vítězka Vosová přiznala, že i když byla v cíli samozřejmě šťastná, Kennedyové jí bylo líto. Ihned po závodě jí prý doporučila, aby tohle už nikdy nedělala.

Na smolný moment a nepochopitelné podcenění situace ze strany australské cyklistky se nyní můžete podívat v následujícím videu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také