Virály

13. května 2022 13:21

redakce Prima Lajk

VIDEO: Delfín se pokusil zabít svou trenérku. Ženu musela odvézt záchranka do nemocnice

Šokovaný člen publika zachytil na kameru delfína, který chtěl stáhnout svou trenérku pod vodu.

Delfín jménem Sundance během rutinního secvičeného vystoupení zničehonic zaútočil na svou cvičitelku a pokusil se ji stáhnout pod vodu. Celý děsivý okamžik natočil jeden z přihlížejících v publiku, který video poté nasdílel na TikTok. Na záznamu je vidět, jak po celou dobu děti v hledišti jásají v domnění, že jde o nacvičené číslo.

@scphoto_ky

A dolphin trainer was just attacked by Flipper. Police just arrived. :( #dolphinattack #miami #seaquarium

♬ original sound - Shannon Carpenter Photography

Dospělí si však okamžitě všimli, že je něco špatně a dva lidé z publika dokonce vyběhli, aby ženě pomohli. Podle informací měl trenérku delfín dvakrát uhodil. Naštěstí se jí v jeden moment podařilo od vodního savce oprostit a vylezla na okraj bazénu. Okamžitě k ní přispěchal na pomoc kolega a poté byla žena s mírnými zraněními odvezena do nemocnice.

A proč vůbec Sundance na cvičitelku, na kterou je dennodenně zvyklý, vůbec zaútočil? Oceanárium v prohlášení uvedlo, že do sebe delfín s trenérkou při rutinní vodní show nešťastně vrazili, což nejspíš delfína rozhodilo. „Byla to pro oba nepříjemná interakce, na kterou delfín zareagoval tak, že vybočil z naučené rutiny a vystartoval na trenérku,“ stojí v oficiálním prohlášení.


Přečtěte si také