Ilustrační foto
Autor: istock.com Ilustrační foto

VIDEO: Delfín se pokusil zabít svou trenérku. Ženu musela odvézt záchranka do nemocnice

Tamara F. Publikováno: 13.05.2022
Šokovaný člen publika zachytil na kameru delfína, který chtěl stáhnout svou trenérku pod vodu.

reklama

Delfín jménem Sundance během rutinního secvičeného vystoupení zničehonic zaútočil na svou cvičitelku a pokusil se ji stáhnout pod vodu. Celý děsivý okamžik natočil jeden z přihlížejících v publiku, který video poté nasdílel na TikTok. Na záznamu je vidět, jak po celou dobu děti v hledišti jásají v domnění, že jde o nacvičené číslo.
@scphoto_ky A dolphin trainer was just attacked by Flipper. Police just arrived. :( #dolphinattack #miami #seaquarium ♬ original sound - SCPhoto_KY
Dospělí si však okamžitě všimli, že je něco špatně a dva lidé z publika dokonce vyběhli, aby ženě pomohli. Podle informací měl trenérku delfín dvakrát uhodil. Naštěstí se jí v jeden moment podařilo od vodního savce oprostit a vylezla na okraj bazénu. Okamžitě k ní přispěchal na pomoc kolega a poté byla žena s mírnými zraněními odvezena do nemocnice.
 

A proč vůbec Sundance na cvičitelku, na kterou je dennodenně zvyklý, vůbec zaútočil? Oceanárium v prohlášení uvedlo, že do sebe delfín s trenérkou při rutinní vodní show nešťastně vrazili, což nejspíš delfína rozhodilo. „Byla to pro oba nepříjemná interakce, na kterou delfín zareagoval tak, že vybočil z naučené rutiny a vystartoval na trenérku,“ stojí v oficiálním prohlášení.

 

Margaret Lovattová s delfínem Peterem

Žena měla sex s delfínem v rámci zvráceného experimentu NASA. K čemu to proboha bylo?!

reklama