Virály

3. února 2021 13:42

redakce Prima Lajk

VIDEO: Dívka sdílela záběry, jak ji týpek z Tinderu nutí mít sex na prvním rande. Podívejte se, co všechno si dovolil

Co vše si někteří muži dovolí na prvním rande?

Ať už na Tinderu hledáte cokoliv, většinou je slušnost to uvést hned ve svém profilu nebo o tom alespoň seznámit svůj případný protějšek ještě před tím, než se dohodnete na rande. Něco takového očekávala nedávno 25letá Madison – záhy nato ale zjistila, jak moc se spletla.

Původně měla Madison a její partner vyrazit na večeři do města. Pak to muž změnil, že se sejdou u něj doma a podívají se na nějaký film. Jenže místo filmu se onen gentleman snažil do Madison pouze lít alkohol a přemlouvat ji k sexu. A když se urazila a zavolala si Uber, začal se s ní hádat, že je hloupá, protože bylo jasné, že mu jde o sex. To ale zdaleka nebylo vše, co si dovolil. Kompletní záznam jejich konverzace Madison umístila na svůj TikTok, a veřejnost se po jeho zhlédnutí shoduje na jediném – Madison by si příště měla svého potenciálního partnera vybírat o něco pečlivěji. A co se týpka na videu týče, má štěstí, že Madison nikde neuvedla jeho jméno – vyhnul se tak obří (ale zasloužené) ostudě.

@madi_bby95

#FelizNavidad #toxicmasculinity #mansplaining #baddatestory #fyp #fypシ #hesaidwhat #toxicrelationship #trauma #what #fypdoesntwork

♬ original sound - madiiiii❤️

Sdílejte článek

Přečtěte si také