Virály

31. května 2021 16:39

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Dívka si způsobila těžké popáleniny kvůli stupidní výzvě na TikToku! Zkouší tohle i vaše děti?!

Dívka skončila s těžkými popáleninami v nemocnici.

Výzvy na TikToku dokážou být šílené hlavně proto, že mladé lidi nabádají dělat všelijaké nebezpečné věci. Mezi jinými jde třeba o taneční výzvy, při kterých si zúčastnění pak mohou snadno způsobit úraz. V minulosti si kvůli nim už nemálo mladých lidí zlomilo nohu, či vyvrklo kotník. Další kapitolou byla třeba výzva, v rámci které se mladí snažili zdrogovat se aspirinem. I to často končilo hospitalizací v nemocnici. Nedávno se objevila další nesmyslná výzva. Tentokrát spočívá v tom, že se lidé předhání, kdo udělá zajímavější video se zapáleným obrázkem na zrcadle.

V rámci výzvy napřed mají TikTokeři nakreslit sprejem na vlasy obraz. Následně pak sprej zapálí zapalovačem. Když zhasnou světlo, tak je dobře vidět jejich hořící výtvor. Jenže tady přichází problém – není to zrovna bezpečné a nemusí se to povést podle představ. Svůj obrázek chtěla nakreslit i 13letá Destiny z Oregonu, která to zkoušela spolu s kamarádkou. Při tom se ale ošklivě popálila. Podle její sestry zůstala po nehodě na umyvadle zavřená lahev s alkoholem a poblíž zlomená svíčka a zapalovač.

Když se Destiny pokusila zrcadlo zapálit, tak začala během vteřiny hořet. Vyděšená kamarádka začala křičet a dívka skončila na jednotce intenzivní péče. Musela podstoupit operaci průdušek a kvůli popáleninám je ve vážné péči. Hasiči prohlásili, podobné výzvy jsou nebezpečné už samy o sobě a je zázrak, že se nikomu nic nestalo. Uff. Dávejte si pozor, mohou to sledovat i vaše děti.


Přečtěte si také